Total price with delivery EUR

Ką padovanoti žmogui, kuris jau viską turi? Geriausia dovana tokiose situacijose - tai stiprios emocijos ir ryškūs įspūdžiai!

Dovanų kortelė iš „Escape Room Map“ - tai puiki dovana!

Žaidimai sulaukė didelio populiarumo, nes tai yra naujo tipo poilsis, kuriame kartu su draugais (paprastai 2–5 žmonės, tačiau kiekviename kambaryje yra savas limitas), naudojant tyrinėjimo ir stebėjimo įgūdžius, išradingumą, dėmesį ir visą dėmesį. vienu metu turi išeiti iš klasės. Pilkoje kasdienybėje mums dažnai trūksta tokio aštraus jausmo!

Tokia dovanų kortelė nudžiugins kiekvieną, nes kambarių temų asortimentas yra labai platus ir įvairus. Kiekvienas tikrai galės rasti tinkamiausią kambarį - tą, kuris yra arčiau širdies!

Naudojant ERM dovanų kortelę, galima aplankyti kambarius, kurių aprašyme yra dovanų kortelės simbolis. Visų kambarių, kuriuose galima naudoti ERM dovanų korteles, sąrašas pateikiamas žemiau.

Dėmesio!

Jei žaidimas apmokestins daugiau nei nominali dovanų kortelės vertė, už ją galėsite sumokėti vietoje.

Dovanų kortelę reikia panaudoti per 6 mėnesius!

Dovanų kortelę taip pat galima įsigyti naudojantis pinigų pervedimu, parašius mums - apie norą įsigyti dovanų kortelę (suma, mokėtojo duomenys) elektroninio pašto adresu info@erm.lt. Gavę el. Laišką, jums bus išsiųsta sąskaita faktūra, o apmokėjus sąskaitą - dovanų kortelė.

Pirkdami kortelę sutinkate su kortelės naudojimo sąlygomis.