EscapeRoomMap.lt - tai svetainė - Lietuvos pabėgimo kambario vadovas (kambariai, kurių dauguma yra Vilniuje). Kiekvieną dieną atidaromi nauji ir nauji kvestų žaidimai, netrukus Vilnius taps vienu iš miestų, kuriame galėsite pasirinkti bet kokio skonio kvestą. Mūsų šaltinis yra skirtas padėti jums greičiau ir patogiau pasirinkti.

 Mūsų privalumai

 1. Visų populiariausių lietuviškų pabėgimo kambarių kambarių sąrašas;
 2. Galima rūšiuoti pagal rezervacijos laiką;
 3. Žaidimų rezervavimas tiesiogiai iš mūsų svetainės;
 4. Galimybė pamatyti visų užduočių vietą žemėlapyje;
 5. Unikalūs nuolaidų kuponai, skirti tik mūsų lankytojams;


Mes nuolat ieškome naujų „Escape Room“ kambarių ir tobuliname savo išteklius, kad visada galėtumėte rasti naujausią informaciją apie šiuo metu atidarytus, o taip pat ir toliau Lietuvoje veikiančius uždavinius.

Ką tiksliai reiškia „Escape Room“?

Jei vis dar nežinote, kas yra „Escape Room“, ir netyčia patekote į mūsų svetainę, mes nedelsdami apie tai pasakysime.

Posakis „Pabėgimo kambarys“ kilęs iš anglų kalbos ir verčiamas kaip „pabėgimas iš kambario“. Kaip rodo pavadinimas, jūsų užduotis - išeiti iš kambario. Gali atrodyti, kas gali būti lengviau nei išeiti iš kambario ir kas ten įdomaus?
Visa tai yra tai, kad jūs turite išeiti iš kupino paslapčių ir mįslių kambario, kiekvienas turi savo temą, o kartais ir visą siužetą, o ne tik kambarį! Tokių kambarių kūrėjai dažnai daro tikrus stebuklus, o užėję į tam tikrą kambarį visiškai pasineriate į nepakartojamą atmosferą ir tampate šio nuotykio herojais.

Istorijos

Ar visada norėjote atlikti detektyvo vaidmenį ir ką nors ištirti? Labai prašom! Jums patiks žanras „detektyvas“. Atsibodo jūsų kasdienybė ir norite patirti ką nors neįprasto? Jūs turite kambarių mistikai ir magijai. Norite „pakutenti“ nervus? Jūsų laukia siaubo kambariai ...
Tokių teminių kambarių yra daug, o jūsų patogumui mūsų svetainėje mes juos suskirstėme į šias kategorijas:

 • Detektyvas;
 • Magija;
 • Istorinis;
 • Siaubas;
 • Pabegti;
 • Apiplėšimas;
 • Mokslinė fantastika;
 • Mistika;


Pasirinkite bet kurį jums patinkantį žanrą ir susipažinkite su jaudinančiu Latvijos pabėgimo kambarių pasauliu jau dabar!