Slėnio 4, Klaipėda, LT-92335
Pir.-Sek. 8.00-22.00 val.

Kodėl verta rinktis mūsų autobusus ir mikroautobusus

 

Saugumas

Mūsų įmonė laikosi aukštų saugos standartų. Visos mūsų transporto priemonės yra puikios būklės ir aprūpintos modernia įranga, užtikrinančia keleivių saugumą. Profesionalūs vairuotojai turi ilgametę patirtį.

 

Komfortas

Savo keleiviams kelionės metu sudarome pačias komfortiškiausias sąlygas. Turime patogias sėdynes, oro kondicionierius ir šildymo sistemą, televizorius ir tualetus. Visi mūsų autobusai yra geros techninės būklės, o vidus visada švarus.

 

Patikimumas

Mes visada laikomės susitarimo ir atliekame paslaugas laiku. Mūsų vairuotojai ne tik punktualūs atvykdami į sutartą vietą, bet ir geba greitai reaguoti į kelionėje įvykusius pokyčius bei klientų poreikius.


Koks tikslas užsisakyti autobusą?

Mūsų įmonės klientai gali būti įvairios organizacijos ir asmenys, kuriems reikalingos žmonių pervežimo autobusais paslaugos.

  • Kelionių agentūros ir kelionių įmonės gali užsakyti savo klientų pervežimą autobusais iš oro uostų, geležinkelio stočių, viešbučių, taip pat organizuoti keliones ir ekskursijas.
  • Įmonės autobusais gali vežti darbuotojus į darbo vietas, konferencijas, mokymus ir seminarus ar kitus renginius.
    Mokyklos, kolegijos ir universitetai gali užsisakyti autobusus mokiniams ir studentams vežti į ekskursijas ir sporto renginius.
  • Draugų grupės ir šeimos gali užsisakyti autobusus kelionėms, vestuvėms, jubiliejams ir kitiems renginiams.
  • Žmonės, kuriems reikalingas pervežimas autobusu asmeniniams poreikiams, pavyzdžiui, atostogų kelionėms, pervežimams ir kitiems tikslams.
  • Didelių renginių, tokių kaip festivaliai, koncertai, organizatoriai taip pat gali užsisakyti autobusus lankytojams vežti.

Klientų tikslai gali skirtis nuo laiko taupymo ir patogumo iki pinigų taupymo, ypač jei reikia perkelti daug žmonių viena kryptimi.


Kada geriau užsisakyti mikroautobusą nei autobusą?

Pasirinkimas tarp autobuso ir mikroautobuso užsakymo priklauso nuo konkrečios situacijos (keleivių skaičiaus, atstumo, kelio sąlygų) ir kliento biudžeto. Štai keletas pavyzdžių, kai mikroautobuso užsakymas gali būti pelningesnis nei autobuso užsakymas:

  • Kai keleivių skaičius nedidelis: Jei vežate žmonių grupę, kurią sudaro keli žmonės, mikroautobuso užsakymas bus ekonomiškesnis sprendimas. Taip yra dėl to, kad mikroautobusų nuomos kaina dažniausiai yra mažesnė nei autobusų nuomos. Mikroautobusai gali vežti nuo 8 iki 20 keleivių, o tai yra geriausias pasirinkimas mažoms grupėms. Trumpi atstumai: jei keliaujate palyginti trumpą atstumą, mikroautobusas gali būti ekonomiškesnis pasirinkimas nei didelis autobusas. Taip yra todėl, kad mikroautobusai dažnai taupo degalus nei autobusai, o dėl mažesnio dydžio jie lengviau važiuoja siaurais keliais ir gatvėmis. Dėl to jie idealiai tinka trumpoms kelionėms ir pažintinėms kelionėms.
  • Nedidelis biudžetas: jei turite mažą biudžetą, mikroautobusas gali būti pigesnis pasirinkimas nei didelis autobusas. Mikroautobusai paprastai turi mažesnes nuomos ir degalų sąnaudas nei didesnių autobusų ir didesnes privažiavimo galimybes miestų centruose.

Apskritai pasirinkimas tarp mikroautobuso ir autobuso priklauso nuo įvairių veiksnių, tokių kaip grupės dydis, atstumas, reljefas ir biudžetas. Kruopštus šių veiksnių įvertinimas padės priimti pagrįstą sprendimą ir pasirinkti ekonomiškiausią variantą, atitinkantį jūsų transportavimo poreikius.